Karboksyterapia jako jedna z niewielu metod dostępnych na rynku może być wykonywana nawet 72 godziny po podaniu toksyny botulinowej!
Wykorzystanie dwutlenku węgla oraz substancji aktywnych dostarczanych w głąb skóry za pomocą mezoterapii igłowej przynosi fenomenalne efekty w redukcji cieni, worków oraz wiotkości skóry wokół delikatnej okolicy oczu.
Karboksyterapia w celu redukcji drobnych zmarszczek może być wykonywana u osób posiadających wypełniacz bez ryzyka powikłań.
W licznych badaniach klinicznych udowodniono, iż połączenie karboksyterapii z infuzją tlenową poprawia jędrność skóry aż o 53%, zaś nawodnienie jest na poziomie 27%. Jest to wynik ponad 15% lepszy niż w stosunku do terapii pojedynczych.
Wykorzystanie laserów ablacyjnych w medycynie estetycznej ma szerokie spektrum zastosowań, ale do kluczowych zaliczyć można redukcję rozstępów. Karboksyterapia świetnie sprawdzi się jako metoda uzupełniająca terapię laserem CO2, lub jako metoda przyspieszająca proces gojenia skóry po silnych zabiegach laserowych.
Połączenie karboksyterapii z osoczem bogatopłytkowym jest odkryciem przełomowym w leczeniu chorób skóry głowy oraz biorewitalizacji skóry twarzy, szyi i dekoltu.
Masując skórę rozluźniamy napięcie mięśniowe, redukujemy zastoje limfatyczne a zarazem dostarczamy składniki aktywne w głąb skóry, które są szybciej transportowane z krwioobiegiem po dostarczeniu dwutlenku węgla.
Warto poprzedzić zabieg karboksyterapii za pomocą urządzenia do masażu, spotęguje to penetrację dwutlenku węgla w głąb skóry i w znaczący sposób dodatkowo rozszerzy naczynia krwionośne, dotleni, pobudzi kolagen do odnowy.
W celu spotęgowania efektów dotleniających, poprawiających koloryt oraz redukujących drobne zmarszczki warto połączyć działanie karboksyterapii ze światłem IPL, zarówno w terapii anti-age jak i wzmacniającej naczynia krwionośne.
Liczne badania kliniczne potwierdzają, że przebudowa skóry i remodeling kolagenu w terapii łączonej z Radio Frequency jest znacznie wyższy aniżeli bazując na samej karboksyterapii czy RF.
Wprowadzeniem do zabiegu karboksyterapii może być zaaplikowanie delikatnego kwasu migdałowego, który nie tylko rozświetli skórę twarzy ale dodatkowo ją „znieczuli” przed iniekcją.
Połączenie karboksyterapii z bańką chińską przynosi spektakularne rezultaty w leczeniu obrzęków, zwłóknień czy guzowatych stwardnień. Wystarczy 10 minutowy masaż, a następnie podskórne wstrzyknięcie gazu aby cieszyć się nieskazitelnie gładka skórą.
Doskonałe efekty terapeutyczne w redukcji cellulitu oraz wymodelowaniu sylwetki osiągniemy jeżeli połączymy podczas jednego zabiegu działanie masażu podciśnieniowego (endermologii) wraz z lokalnym podaniem dwutlenku węgla.
Fala akustyczna została okrzyknięta rewolucją w leczeniu cellulitu w stadium I-III ze względu na wysoką skuteczność przy minimalnych skutkach ubocznych. Zastosowanie tych dwóch odmiennych bodźców w postaci drgań wysokiej częstotliwości oraz lokalnej podaży CO2 gwarantuje silne napięcie skóry, stymulację kolagenu, redukcję mikroguzków i mikrogrudek czyli nieestetycznych wgłębień na skórze.
Drenaż limfatyczny ma na celu usprawnienie krążenia limfy i płynów ustrojowych w organizmie, w połączeniu z karboksyterapią jest szczególnie polecany osobom, które pragną ujędrnić skórę, wyzbyć się obrzęków czy usunąć toksyny.

Umów się na wizytę już teraz i otrzymaj 10% zniżki!

* Chronimy Twoje dane osobowe