Wskazania do karboksyterapii

REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ

67%

Karboksyterapia osłabia komórki tłuszczowe urazem ciśnieniowym w trakcie podawania gazu. Dwutlenek węgla w organizmie częściowo przekształca się w kwas węglowy, który MECHANICZNIE USZKADZA I ROZPUSZCZA KOMÓRKI TŁUSZCZOWE.

Wzmożony zostaje drenaż limfatyczny i cyrkulacja tlenu w leczonym obszarze, co w konsekwencji po zakończonej serii zabiegów prowadzi do wymodelowania sylwetki i redukcji lokalnych złogów tłuszczowych.

REDUKCJA CELLULITU

90%

KARBOKSYTERAPIA jest jedyną metodą wpływającą na wszystkie czynniki odpowiedzialne za powstanie cellulitu. Dzięki komplekso wemu działaniu terapii, jest to najlepszy ze wszystkich dotychczasowych sposobów całkowitej redukcji cellulitu.

Poprawa lokalnego mikrokrążenia i odżywienia tkanek powoduje, że komórki lepiej się regenerują.

Następuje stymulowana produkcja kolagenu oraz poprawia się retencja wody, a co za tym idzie zmniejszają się obrzęki.

REDUKCJA ROZSTĘPÓW I BLIZN

97%

Podczas zabiegu karboksyterapii pobudzane są procesy NEOWASKULARYZACJI, czyli tworzenia się naczyń krwionośnych i REWASKULARYZACJI, czyli poszerzenia i udrożnienia zwężonych naczyń krwionośnych.

Procesy te potęgują dotlenienie i odżywienie obszarów dotkniętych zmianami łuszczycowymi.

W skórze łuszczycowej dochodzi do zmian w dystrybucji wapnia, podany CO2 reguluje gospodarkę wapniową poprzez aktywność cAMP i cGMP. Dodatkowo dochodzi do zwiększenia natlenowania i odżywienia otaczających tkanek.

REDUKCJA ŁUSZCZYCY

55%

Proces usuwania blizn i rozstępów zachodzi stopniowo, SKÓRA REGENERUJE SIĘ WRAZ Z KOLEJNYMI SESJAMI.

Dwutlenek węgla aplikowany jest pod warstwę powierzchniową blizny/rozstępu, powoduje to poszerzenie kapilar, co ułatwia przepływ krwi.

Układ krążenia interpretuje napływ CO₂ jako deficyt tlenu, który w wzmożonych ilościach dostarczany jest do leczonego obszaru wraz z krwią, dzięki czemu zwiększeniu ulega cyrkulacja krwiobiegu.

REDUKCJA ŁYSIENIA

77%

Brodawka włosa zaopatrzona jest w naczynia krwionośne, które to pod wpływem dwutlenku węgla zostają rozszerzone, dotlenione oraz odżywione co w konsekwencji powoduje WZROST MACIERZY I AKTYWOWANIE MIESZKÓW WŁOSOWYCH.

Już po 10 zabiegach obserwuje się wyraźne zagęszczenie włosów, stają się mocniejsze oraz zdrowsze.

REDUKCJA CIENI POD OCZAMI

90%

Jest wiele czynników odpowiedzialnych za nieprawidłową pracę sieci naczyń krwionośnych. Jedną z nich jest DYSFUNKCJA UKŁADU KRĄŻENIA KRWI w okolicy dolnej powieki powodująca wystąpienie ciemnych i nieestetycznych cieni pod oczami.

Dotlenienie tych obszarów skóry uaktywnia komórki oraz prowadzi do powstania nowych sieci naczyń włosowatych oraz uaktywnienia już istniejące, a co za tym idzie skóra staje się widocznie młodsza, zdrowsza i świeższa.

REDUKCJA ZMARSZCZEK

57%

Reakcją skóry na iniekcję dwutlenku węgla jest stan zapalny, dzięki któremu następuje STYMULACJA PRODUKCJI ELASTYNY I KOLAGENU.

Remodeling skóry rozpoczyna się od pierwszego zabiegu, włókna kolagenowe ulęgają skurczeniu, mikrokrążenie ulega poprawie lub wznowieniu, następuje odbudowa i odżywienie komórek, a skóra zostaje wygładzona i sprężysta.

POPRAWA WIOTKOŚCI SKÓRY

74%

Utrata elastyczności jest naturalnym procesem starzenia się skóry, z którym zabieg karboksyterapii przynosi doskonałe efekty zarówno w rewitalizacji trudno dostępnych miejsc jak brzuch i ramiona.

Podczas zabiegu następuje stymulacja fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny, zwiększa się przepływ krwi, tlenu i składników odżywczych oraz poprawia lokalne mikrokrążenie i odnowa komórkowa.

Po skończonej serii rozpoczyna się przebudowa skóry, powodująca skurczenie się włókien kolagenowych, wpływająca ostatecznie na jakość, jędrność i sprężystość skóry.

Umów się na wizytę już teraz i otrzymaj 10% zniżki!

* Chronimy Twoje dane osobowe